Wiktoria Szyłejko

Członek

Wiktora Szyłejko

Wiktoria jest ambitną, uzdolnioną i otwartą na ludzi osobą z głową pełną pomysłów. Kilkukrotnie została nagrodzona stypendiami za najwyższe wyniki w szkole (II liceum ogólnokształcące im Jana Matejki), od października zaczyna studia psychologiczne. Od dziecka mieszka w Siemianowicach, dlatego chciałaby, aby to miasto się rozwijało i żyło się tu wszystkim coraz lepiej.  

Wiktoria jest kreatywna, inteligentna, jest osobą zorganizowaną, z łatwością współpracuje z innymi. Uwielbia  aktywności typu wolontariaty np. Spartakiady dla niepełnosprawnych, spartakiady dla przedszkolaków - szanuje i potrafię spędzać czas z każdym człowiekiem.  

Chciałaby się skupić na rozwoju młodych ludzi i na tym, aby dzieci i młodzież miała łatwy dostęp do dodatkowych zajęć, do korepetycji i innych aktywności, dzięki których będą mogli rozwijać swoje zainteresowania  

Chciałaby skupić się na promowaniu działalności małych, lokalnych firm, bo ciężko im przetrwać w obecnej sytuacji. Pragnie również pomoc w organizacji przeróżnych imprez tematycznych, które pozwolą ściągnąć do miasta nowe osoby i zaangażować mieszkańców, a także pozwolić na realizację swoich pasji.  

Jej marzeniem jest, żeby każdy czuł się w mieście swobodnie, niezależnie od wieku, wyznania, orientacji czy religii. Aby każdy mógł znaleźć tutaj coś dla siebie i mógł się spełniać. Chciałaby żeby miasto było czyste i rozwinięte.