O nas

Poznaj członków naszego stowarzyszenia.


Jan Wieczorek

Założyciel

W najbliższych wyborach samorządowych zamierzam kandydować na urząd Prezydenta Siemianowic Śląskich. Jeśli jesteś zainteresowana/y dołączeniem do Stowarzyszenia Siemce360, skontaktuj się bezpośrednio ze mną pod numerem: 501 617 347. 

Jeżeli ktoś interesuje się życiem Siemianowic, to bardzo możliwe, że kojarzy przejawy mojej działalności, którą prowadzę w mieście już od kilkunastu lat. Wszystko zaczęło się, kiedy mój tata był jeszcze miejskim radnym. Sprawy, którymi się zajmował, kłopoty mieszkańców, które stawały się tematami domowych rozmów, wreszcie liczne problemy i trudności (różnej natury) które wciąż napotykał, sprawiły, że zacząłem interesować się życiem społecznym. Najpierw zostałem obserwatorem. Założyłem bloga poświęconego miastu. Obserwacje i wynikające z nich wnioski, zrodziły w mojej głowie dość szybko kiełkującą myśl, że przyglądanie się i relacjonowanie to trochę za mało. Nim się obejrzałem – zostałem społecznikiem, nie tylko angażującym się czynnie w działania lokalne, ale także inicjującym wiele z nich. 

Rafał Żyłka

Członek

Rafał to doświadczony profesjonalista, który przez wiele lat zajmował stanowiska kierownicze, zdobywając szerokie doświadczenie w zarządzaniu personelem oraz skutecznym prowadzeniu dużych i skomplikowanych projektów biznesowych. Jego determinacja i umiejętność podejmowania trafnych decyzji sprawiły, że odniósł sukcesy w wielu obszarach działalności. Pracuje w spółce Serwis GZM, gdzie zarządza zespołem działu Infrastruktury Transportowej.

Rafał to nie tylko człowiek biznesu. Jest aktywnym społecznikiem, który oddaje część swojego czasu, aby wspierać rodziny niedostosowane społecznie oraz te, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. 

Małgorzata Zielińska

Członek

Małgorzata to młoda osoba o wielu pasjach i zainteresowaniach. Pracuje w spółce Serwis GZM, gdzie zarządza pracą oddziału Gliwice, a także angażuje się w rozwijanie swoich umiejętności i pasji w wolnym czasie.  

Dzięki swojemu oczytaniu i ciągłemu poszerzaniu wiedzy, Małgorzata posiada umiejętność pisania różnego rodzaju tekstów oraz wniosków, które mogą być niezwykle przydatne dla Stowarzyszenia. Jej zdolności w redagowaniu pism są pewne swoich racji oraz precyzyjne, co czyni ją cennym aktywem dla organizacji. 

Małgorzata ma również wspaniałą cechę - chęć pomagania innym ludziom. Nie oczekuje szczególnych okazji do wykazania swojej życzliwości, ale zawsze jest gotowa służyć pomocą tym, którzy jej potrzebują. Dla niej dobro drugiego człowieka jest niezwykle ważne i stanowi wartość, którą pielęgnuje w swoim życiu. 

Z naszym stowarzyszeniem współpracuje wiele innych osób ze świata biznesu i społeczników, którzy wspomagają nas na co dzień swoim doświadczeniem. 
Jeśli bliskie jest tobie to co się dzieje w mieście Siemianowice Śląskie i chcesz nas wesprzeć, to zapraszamy do kontaktu